All for Joomla All for Webmasters
titkarsag@sziszi.hu
821817765fc7b8c6c97489e9441c6cf3.jpg

Képzéseink

Kis létszámú általános iskolai osztályok

2007-ben indult általános iskolai tagozatunk, melyben az óvodai neveléshez hasonlóan elfogadó, szeretetteljes légkörben foglalkozunk a gyermekekkel. Személyi és tárgyi feltételek adta lehetőségeinkhez mérten igyekszünk kislétszámú osztályokban oktatni. Az alsó tagozatban napközi, az 5-6.-ban tanulószoba szolgálja a sikeres felkészülést.

Általános gimnáziumi képzés (0002 kód)

Képzési idő 4 év
Létszám: max. 26 fő

Ezt a képzési formát azoknak ajánljuk, akiknek még nincs határozott elképzelésük, de napjaink követelményeinek megfelelően fontosnak tartják a nyelvvizsga megszerzését.
A gimnáziumban általános műveltséget megalapozó nevelés és oktatás folyik. A gimnázium alapfeladata, hogy felkészítse tanulóit a közép és/vagy emeltszintű érettségi vizsgára, a munkába állásra illetve a felsőfokú tanulmányok megkezdésére.
A gimnáziumi nevelés-oktatás egyik legfontosabb célja, hogy a tanulókat a logikus, összefüggésekben, folyamatokban, rendszerekben történő gondolkodásra nevelje, valamint az elméleti ismeretek és a gyakorlati alkalmazások összekapcsolására.

Technikumi képzés

Informatika ágazat (0001 kód)

Képzési idő  5 év
Létszám: max. 26 fő

Miért érdemes a Technikumot választani?
Iskolánk technikumi osztályában megismerkedhetsz a programozás rejtelmeivel, a weboldalak működésével, a számítógép részletes működési elveivel és különböző konfigurációs beállításaival.  Ha ez még nem keltette fel az érdeklődésedet, úgy egy új területre is bevezetünk Téged: A hálózatok világába. Iskolánk a Cisco Networking Academy által magasan kiképzett oktatói segítségével Cisco tanúsítványt szerezhetsz, mellyel kedvezményes ipari vizsgát is tehetsz tanulmányid végén. Érettségi vizsgád után 1 évvel már megszerezheted az 506121202-os Informatikai rendszer- és alkalmazás-üzemeltető technikus.

Befizetési információk

Email cím: szpoegy1@gmail.com
Befizetéseivel támogathatja a
Szülők és Pedagógusok az Oktatásért Egyesületet
az alábbi MBH Bank által kezelt bankszámlaszámon:

Az iskola számlavezető bankja:
MBH Bank
Az étkezési díjakat  fogadó bankszámlaszám:

Heti menü

SZJA 1%

Egyesületünk jogosult az
SZJA 1%-ának fogadására.

Adószám: 18754175-1-13

Iskolavédőnő

Bene-Magyari Katalin
kata.magyari@gmail.com

Legfrissebb hírek

Közösségi munka

Közösségi munka koordinátori telefonszáma a nyáron vagy hétvégén dolgozó diákok számára.

Bármilyen kérdés, probléma esetén hívható!

Helyszínek

Közösségi szolgálat eljárásrendje