All for Joomla All for Webmasters
titkarsag@sziszi.hu
821817765fc7b8c6c97489e9441c6cf3.jpg

Iskolánk

Az 1997/98. tanévben kezdte meg működését a Számítástechnikai és Informatikai Szakközépiskola Isaszegen. Bár a város központjában található, mégis csendes, családias a légkör – 4 hektáros zöld terület veszi körül. Eredetileg a végzős nyolcadik osztályos diákok pályaválasztási lehetőségét kívánta bővíteni az alapítvány. Ez a tevékenységi kör jócskán kibővült és folyamatosan szélesedik.

A 2007/2008-as tanévtől általános iskolai osztályokat indítottunk, első, ötödik és hatodik évfolyamokkal, felmenő rendszerben. Mára természetesen minden általános iskolai évfolyamon van egy vagy több osztályunk.

A nevünk: Gábor Dénes Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Technikum.

Korszerű audiovizuális eszközökkel, és számítógépekkel felszerelt számítógépes termek, nyelvi labor, önálló kutatómunkára alkalmas könyvtár segíti a tanulók felkészülését a majdani érettségire.

A 2010/2011 tanévben általános tantervű gimnáziumi osztály is indult, mely kifejezetten a felsőoktatásban való részvételre készíti fel leendő diákjainkat.

A képzés szerkezete

A középiskolában 9-10. osztályban általános tanterv szerint oktatunk, hangsúly a közismereti, általános műveltségi szintet növelő oktatáson van. Az idegen nyelv és matematika tantárgyakat csoportbontásban, emelt óraszámban tanítjuk. Az angol és német nyelv mellett diákjaink a francia és orosz nyelvet is választhatják. A szakmai orientációs órákon informatikából szintén biztosítjuk tanulóink számára a csoportbontást.

A 11-12. osztályban folyó szakmai alapozó oktatás informatikából biztosítja a 12. év utáni szakmai képzéshez szükséges számítástechnikai ismereteket. A tanulók a 12. év végén érettségi vizsgát tesznek közép vagy emelt szinten, melynek alapján tanulmányaikat egyetemen vagy főiskolán folytathatják. Érettségizett diákjaink többek között az ELTE-n, a Budapesti Műszaki Egyetemen, a Pécsi Tudományegyetemen, a Szent István Egyetemen és a Károly Róbert Főiskolán tanulnak tovább.

A 13. évfolyamtól a képzés megkezdett szakmai alapozásra építve folyik, és szakmai képesítő vizsgával zárul.

Befizetési információk

Email cím: szpoegy1@gmail.com
Befizetéseivel támogathatja a
Szülők és Pedagógusok az Oktatásért Egyesületet
az alábbi MBH Bank által kezelt bankszámlaszámon:

Az iskola számlavezető bankja:
MBH Bank
Az étkezési díjakat  fogadó bankszámlaszám:

Heti menü

SZJA 1%

Egyesületünk jogosult az
SZJA 1%-ának fogadására.

Adószám: 18754175-1-13

Iskolavédőnő

Bene-Magyari Katalin
kata.magyari@gmail.com

Legfrissebb hírek

Közösségi munka

Közösségi munka koordinátori telefonszáma a nyáron vagy hétvégén dolgozó diákok számára.

Bármilyen kérdés, probléma esetén hívható!

Helyszínek

Közösségi szolgálat eljárásrendje