All for Joomla All for Webmasters
titkarsag@sziszi.hu
(28) 496-206
821817765fc7b8c6c97489e9441c6cf3.jpg

Mesekuckó, óvodai csoport

Óvónő:  Vasicza-Szépe Szilvia

Pedagógiai asszisztens: Németh Kinga

Dajkák: Ványi Katalin és Zsombori Fanni

Ábele Bolivár
Bartha Zsófia
Bebrevszky Borcsa Mária
Bukhár Zóra Lili
Grabant Iván
Győrfi Boglárka
Nyári Ádám András
Nyári Hanna Sára
Pálinkás Regina
Pap Nola Aisah
Poncsák Liza Emili
Poncsák Vince Ezékiel
Szabó-Prókai Zente
Sztrizs Leila
Takács-Boér Lilla
Takács-Boér Benedek
Tihon Soma
Tóth Benedek
Tóth Zsombor
Vas Balázs

Mesevár, óvodai csoport

 

Óvónők:  Hollósy Szilvia, Hollósy Nikolett

Dajkák: Ványi Katalin és Zsombori Fanni

Bagó Blanka Zsanett
Bella Adél
Bella Alíz
Bérces Teodor
Csepregi Máté
Kornéli-Ady Petra
Kottán Ádám
Kottán Olivér Ervin
Kovács Dóra
Lóránt Laura Ágnes
Molnár Emília
Mogford Sascha Julianna Magda
Nagy Evelin
Nyári Gábor László
Orosz Noel Áron
Pozsonyi Marcell
Skravanek-Káré Attila
Szász Hanna Boglárka
Tari Viktória
Walter Emma

1a. osztály

Osztályfőnök:  Csákváriné Bartos Marianna

Bécsi Marcell
Bukhár Norina Gitta
Diós Emma Frida
Farkas Cintia
Janocsek Máté Levente
Kocsis Keán László
Likavcsán Alida
Martinkó Abigél Éva
Molnár Luca
Molnár Miksa
Nagy Laura Regina
Papp Viktor
Rideg Levente
Szekeres Ádám
Tóth Belián András
Tóth-Lázár Panni

1b. osztály

Osztályfőnök:  Szakálné Barotai Krisztina

Balog-Miskolczi Dániel
Bódi Izabella
Földes Milán
Hegedűs Bence
Kántor Flóra Luca
Kurunczi-Porubek Adél
Mike Balázs László
Mogford Lyra Lídia Moira
Siklósi Noel
Szabó Eszter Rebeka
Takács Barbara
Varga Leonetta
Vas Veronika
Vass Léna
Vercsik Marcell
Zagyva-Bánszky Olivér

2a. osztály

Osztályfőnök:  Szigeti Szandra

Bagó Boglárka Hajnalka
Bartha Bálint
Berkes Zsolt
Csizmadia Hanna Panna
Gencsi Gábriel
Jakab Kinga Xenodiké
Katus Milán
Ó-Nagy Menyhért Marcell
Peller László
Pogonyi Hédi
Pucsok Márk
Rontó  Márk György
Rosche-Incze Alex Zoltán
Schirger Krisztián
Szárnyasi Kevin
Zagyva-Bánszky Adél
 

2b. osztály

Osztályfőnök: Tóth-Lázár Ildikó

Balázs Alíz
Bérces Szonja Dóra
Bodnár Bálint
Farkas-Karsai Mihály
Horogh Daniel István
Kemenes Mikes
Kriston Keve
Lestár Zalán László
Nyári Róbert András
Remecz Ferdinánd
Salánki Boglárka
Szászi Liliána Terézia
Szücs Réka
Tóth Panni
Tóth Zsófia
 

3a. osztály

Osztályfőnök:  Jászai Tünde

Farkas Ádám
Forgács Anna Lea
Hermann Vivien
Kardos Robertó Dorián
Kis-Hadrik Lililána
Légrády Milán
Martinkó Anna Zsuzsanna
Nagy Dániel
Nyári Alicia Nathalie
Orosz Máté
Pozsgai Gerda
Szászi Levente
Sztrucska Dávid
Varga Milán

3b. osztály

Osztályfőnök:  Bereczkiné Száraz Bernadett

Czeglédi Botond László
Forgács Zóra Anna
Kanalas Tibor
Kladiva Anita
Kurunczi Kende
Ó-Nagy Gellért
Opre Jázmin Dóra
Papp Szonja
Pásztor Balázs
Siklósi Dominik
Sztrizs Noel
Takács-Boér Marcell
Tari Dániel Mihály
Tóth-Lázár Bori
Vajda Abigél

4a. osztály

Osztályfőnök:  Tomkó Jánosné

 

Balajti Bálint
Bangó Janka
Bokor Annabella Andrea
Bukhár Mira Natália
Dóczi Hanna Mária
Horogh Letizia Barbara
Kovács Hanna Fruzsina
Labancz Levente
Palotai Kinga
Szücs Márton
Vajda Vilmos
Vas Virág
Vecsei Lilien Nikolett

4b. osztály

Osztályfőnök:  Harkai Zsuzsanna

Harmati Ronel Péte
Koszta Emma
Kovács Mia Jázmin
Kriston Boróka
Lázár Dominik
Lukács Barnabás
Montvai Bence
Oláh Dominik
Pataki Gergely László
Poncsák Maja Olga
Szabó-Prókai Regő
Szekeres Lara
Szuhai-Csönge Ádám

5a. osztály

Osztályfőnök: Parrag Klára

Böröcz Bence
Farkas Martin Milán
Forrai Vencel
Gódor Enikő
Halász Nikolett
Jávor Mihály 
Kis-Hadrik Balázs
Kolozs Lívia Iringó
Korbács Nanett
Lakatos Izabella
Molnár Bertalan
Nagy Diána 
Nagy Martin
Pap Nikol Barbara
Rózsa Vendel
Szász Erzsébet Emília
Tarnóczi Kiara Virág
 

5b. osztály

Osztályfőnök. Lovas Krisztina

Bebrevszky Soma György
Bécsi Gergely
Bokor Gréta
Czeglédi Noel
Dávid Panna Piroska
Dubovszky Richárd
Gyurkó Szófia
Horváth Lujza
Kemenes Tamara
Nana Enrikó Rodrigó
Sárközi Hanna
Somogyi Ádám
Szabó-Prókai Zea
Szuhai-Csönge Jázmin
Tompa Csepke
Veress Lili

6a. osztály

Osztályfőnök:  Barabás Enikő

Berger Anazsztázia
Branduse Zsófia Anna
Danku Milán
Dávid Solt Koppány
Dévai Amina Johanna
Gyurkó Lilien
Márton Petra
Müller Mátyás Boldizsár
Müller Márton Botond
Rózsa Gerda
Tihon Olivér
Vasicza Péter
Waller Ádám Dominik  

6b. osztály

Osztályfőnök:  Rajta Fanni

Balajti Luca
Ferenczi Kincső Hargita
Kemenes Jázmin
Kiss Virág
Kovácsics Dzsenifer Renáta
Müller Mór Bendegúz
Nagypál Amira
Oláh Zétény
Remecz Rudolf
Szabó Lajos
Sziráki Szilárd
Szücs Levente
Tóth Patrícia
Tóth Zétény

7a. osztály

Osztályfőnök: Tokai Csaba

Bense Boglárka
Bokor Hanna
Everling Hanna
Kertész Katinka
Koszta Ágnes
Kurunczi Illangó
Lindert-Nyári Benedek
Markó Bianka
Orosz Adél
Pallagi Lotti
Pogonyi Netti
Siklósi Jázmin Virág
Szabó Csongor András
Varga Alexa
Várszegi Olivér

7b. osztály

Osztályfőnök: Illésné Deák Zsuzsanna

Balaj Ela
Dévai Botond Tamás
Dévényi Kincső Flóra
Fekete Roland
Juhász Bence
Kardos Lili
Kemenes Lázár
Lestár Leila Szilvia
Miskolczi Noémi
Montvai Petra
Palotai Patrik
Pásztor Barbara
Régi Lili
Tene Viktória
Tóth Norbert
Varró Luca

8a. osztály

Osztályfőnök:  Kiss Gábor

Bangó Nikolett
Bárány Hanna Zita
Bense Kiara
Dávid Milán
Gattyán Luca
Győri Bálint Melchior
Horogh Illés Gergely
Kiss Balázs
Kiss Belián
Kundra Dorka Magdaléna
Szabó Soma Róbert
Toronyi Réka
Tóth Miklós
Venczel Mirtill
Veres Tímea Ajsa
Zombor Emese

8b. osztály

Osztályfőnök: Bereczki Péter

Bodnár Gergő
Boros Viktória Polina
Cserényi Dominik
Dalló Máté Attila
Dávid Emma Bíborka
Hevera Alexa
Kiszel Tibor
Kriston Dániel
Likavcsán Hanna
Nagy Dominika
Nagy Levente
Nagy Nikolett
Okos Márton Áron
Takács Domonkos
Tóth Vivien
Várnay Boszkó
Veréb Nelli
Zimányi Adél Emília

9a. osztály

Osztályfőnök:  Kiss-Rogozonszki Izabella

Bonyai Beatrix
Ecseri Gábor Csanád
Erdész Balázs László
Eszenyi Marcell
Forgács Benjámin
Jámbor Ádám
Juhász Ádám
Krista Zoltán
Krizsán Bence
Lebanov Orsolya Réka
Markstein Vilmos Gergely
Posta Norbert Péter
Puskás Levente
Reichmann György Károly
Szajkó Szabolcs Dávid
Szamosvölgyi Előd
Szekeres Máté
Szirota Vivien Alexandra
Tichony István
Tóth Levente
Vajda Máté

9g. osztály

Osztályfőnök:  Papp Zsófia

Bihari Bálint
Heilig Mátyás
Horváth Boglárka
Horváth Sára
Juhász Frigyes
Juhász János
Kis-Simon Zsófia
Kormos Rebeka Anna
Kovács Erik
Kozma Anna
Krizsán Hajnalka
Lakatos Kamilla Bíborka
Lakatos Kálmán László
Molnár Amira Gréta
Nyalka Lili Mira
Paitz Miklós
Rácz Panka Sára
Szabó Máté Benjámin
Szedmák Lilla
Szőke Olivér
Tihon Márk Zoltán
Tóth Tímea
Waller Dávid András

10a. osztály

Osztályfőnök:  Tarján Attila

Borbély Illés
Farkas Benjámin
Fazekas Milán
Horváth Marcell
Kolozs Nándor
Könczöl Máté
László Csanád
Lénárt Márk
Lorászkó Dániel
Nagy Balázs
Németh Dániel
Peterdi Noel
Rácz Benedek
Rácz Erik
Rézműves Roland
Sárvári Máté
Simon Roland Árpád
Sipos Kitti
Stágel László
Szabó Péter
Szász Kristóf
Szegedi Bence
Szilvási Fanni Virág
Tardy Viktor
Tóth András
Vajda Simon
Várady Ádám
Varga Balázs

10g. osztály

Osztályfőnök:  Vass Katalin

Bába-Vass András Botond
Balpataki Zsófia
Berze Anna
Fejes Dominik István
Forrai Lilien
Gáspár Kristóf Hunor
Gyöngy Zalán Péter
Harmati Arlen Arvid
Hegedűs Luca
Hertelendy Dóra
Horváth Koppány Richárd
Kottán Dominika
Lakatos Ágnes Natália
Lencsés Ádám
Lenhart Balázs Gábor
Lukács Gabriella Laura
Mester Lili Eszter
Molnár Zoltán
Patruna Sophie
Pintér Hanna Mária
Simon Abigél Enikő
Szabó Anna Csenge
Szőke Dániel
Szücs Alíz
Tóth Sebestyén
Urbán Mia Kincső
Válóczi Júlia

11a. osztály

Osztályfőnök: Bebrevszky Dániel

Bagó Dávid
Bene Anita
Csorba Kevin
Fritz ferenc
Hájer Dániel
Jónás Krisztián
Koncz Péter
Lipák Nikolett
Mayer Bence
Péntek Dávid
Samu Adrián
Somlai Hajnalka
Szász Roland
Székely Gábor
Szekeres Zoltán
Szőke Alexander
Terecskei Ádám
Tóth Balázs
Vidák Adrián
Wrábel Dániel

11g. osztály

Osztályfőnök: Juhász Natália

Adamecz Balázs Ferenc
Antal Bence
Babinszky Dóra Anna
Csizmadia Máté
Dohányos Dominik
Fejes Ada Virág
Fityus Lara Fanni
Füzesi Marcell
Jávor Benedek
Juhász Gábriel József
Karai Flóra
Kókai Dorottya Beatrix
Kókai Szabina
Kovácsovics Melinda
Mayer Petra
Mayer Réka
Nagy Adria Vanda
Nagyházi Dávid
Nyika-Gáspár Norbert
Pilán Melissza
Rawski Sára
Udvardi Mirella
Vidák Adrián András

12a. osztály

Osztályfőnök: Sasvári Csaba

Bene Viktória
Bogár Dávid
Bokor Alexandra Klaudia
Gödöny Károly Máté
Hertelendy Henrietta
Horváth Anna Petra
Karacs Imre Győző
Könczöl Kornél
Nagy Krisztián
Németh Brigitta
Pogány Tamás
Rück Dávid
Stágel György
Tuza Barnabás Lajos

12g. osztály

Osztályfőnök: Cseke József

Balla Benedek
Bodor Kitti
Borsos Adrienn
Deák Endre Arnold
Debreceni Kitti Nikoletta
Dobi Noémi
Frigy Gábor
Gáspár-Nyika Noémi
Golubics Anita
Horváth Dorka
Horváth Dzsenifer
Karacs Panna
Kemenes Golda
Kis Ádám
Kőmíves Balázs
Merényi Petra Dorina
Nagy Ákos Csaba
Nagy Tímea Beáta
Pálfi Szilvia
Rácz Noémi
Roznik Vivien
Sós Balázs
Steinmetz Edvárd
Szabó Regő
Szabó Simon Márk
Szalárdy Erik
Ujvári Anna Gyöngyvér
Varsányi Olivér Márton
Veres Ádám

Befizetési információk

Személyes befizetéseket hétfőtől péntekig várjuk a főépület emeletén található stúdióban.
8:00 és 11:00 között, Bodnárné Miski Krisztinánál.

Email cím: szpoegy1@gmail.com

Befizetéseivel támogathatja a
Szülők és Pedagógusok az Oktatásért Egyesületet
az alábbi PÁTRIA Takarékszövetkezet által kezelt bankszámlaszámon: 

65100228-11408275

Az iskola számlavezető bankja:

PÁTRIA Takarékszövetkezet
Az étkezési díjakat  fogadó bankszámlaszám:
65100266-11071345

Heti menü

 

 

Legfrissebb Blogok

Legfrissebb hírek

Friss - HWSW

Közösségi munka

Közösségi munka koordinátori telefonszáma a nyáron vagy hétvégén dolgozó diákok számára.

(28) 496-206

Bármilyen kérdés, probléma esetén hívható!