All for Joomla All for Webmasters
titkarsag@sziszi.hu
(28) 496-206
821817765fc7b8c6c97489e9441c6cf3.jpg

Mesekuckó, óvodai csoport

Óvónők: 

Bandi Dorottya
Bodnár Bálint
Csizmadia Hanna
Dóczi Hanna Mária
Erdei Ármin
Földes Milán
Győrfi Márton
Horváth Boglárka
Horváth Csenge Dorottya
Horváth Krisztián
Légrády Milán
Palotai Kinga
Rosche-Incze Alex Zoltán
Salánki Boglárka
Szekeres Lara
Sztrucska Dávid
Takács Barbara

Mesevár, óvodai csoport

Óvónő: 

Bagó Boglárka Hajnalka
Bangó Janka
Bodnár Konrád
Fazekas Bertalan Gyula
Hegedüs Bence
Kis-Hadrik Liliána
Kisréti Flóra Mónika
Kiss Barbara
Kemenes Mikes
Kézdi Kristóf
Kovács Bence
Kozma István Dominik
Kurunczi-Porubek Adél
Molnár Luca
Nagy Dániel
Schier Kornél Iván
Schirger Krisztián
Szabó Johanna
Zara Csenge

1a. osztály

Osztályfőnök:  

Ádám Berárd
Böröcz Bence
Farkas Martin Milán
Forrai vencel
Kis-Hadrik Balázs
Korbács Nanett
Molnár Bertalan
Nagy Diána Ildikó
Nagy Martin
Pallagi Lilla
Pap Nikol Barbara
Rózsa Vendel
Szász Erzsébet Emília
Tarnóczi Kiara Virág
 

1b. osztály

Osztályfőnök:  

Bebrevszky Soma György
Bécsi Gergely
Bokor Gréta
Dávid Panna Piroska
Gyurkó Szófia
Kemenes Tamara
Kiss Szabolcs
Kovács Luca Vivien
Nagy Aisa
Nana Enrikó Rodrigó
Sárközi Hanna
Szabó-Prókai Zea
Tompa Csepke
Veréb Fanni
Veress Lili

2a. osztály

Osztályfőnök: Horváth Andrea

Bebrevszki Ábel Zoltán
Berger Anazsztázia
Branduse Zsófia Anna
Danku Milán
Dávid Solt Koppány
Dévai Amina Johanna
Gyurkó Lilien
Márton Petra
Müller Mátyás Boldizsár
Müller Márton Botond
Rózsa Gerda
Saját Dominik
Tihon Olivér
Tóth Patrícia
Vasicza Péter
Waller Ádám Dominik  

2b. osztály

Osztályfőnök:  Radics Gáborné

Almási Bence
Balajti Luca
Kemenes Jázmin
Müller Mór Bendegúz
Nagypál Amira
Remecz Rudolf
Szabó Lajos
Szekeres Alíz
Sziráki Szilárd
Szücs Levente
Tóth Olívia
Tóth Patrícia

3a. osztály

Osztályfőnök: Kleinert Terézia

Ádám Abigél
Átyim Lora Olívia
Bense Boglárka
Bokor Hanna
Everling Hanna
Hortobágyi Fanni
Jambrich Kolos Benedek
Koszta Ágnes
Lindert-Nyári Benedek
Markó Bianka
Pallagi Lotti
Pogonyi Netti
Surman Jázmin
Szabó Csongor András
Szigeti Zsombor
Varga Alexa
Várszegi Olivér

3b. osztály

Osztályfőnök:  Stefanik Réka

Balaj Ela
Dévai Botond Tamás
Dévényi Kincső Flóra
Fekete Roland
Juhász Bence
Kardos Lili
Kemenes Lázár
Lestár Leila Szilvia
Miskolczi Noémi
Palotai Patrik
Pásztor Barbara
Régi Lili
Süle Csaba
Tene Viktória
Tóth Norbert
Varró Luca

4a. osztály

Osztályfőnök: Potocska Márta

Bangó Nikolett
Dávid Milán
Gattyán Luca
Győri Bálint Melchior
Hámori Ádám György
Horogh Illés Gergely
Kiss Belián
Kundra Dorka Magdaléna
Rosinecz Milán József
Toronyi Réka
Tóth Miklós
Venczel Mirtill
Veres Tímea Ajsa
Zombor Emese

 

4b. osztály

Osztályfőnök: Harkai Zsuzsanna

Bodnár Gergő
Boros Viktória Polina
Cserényi Dominik
Dalló Máté Attila
Dávid Emma Bíborka
Hevera Alexa
Likavcsán Hanna
Nagy Dominika
Nagy Levente
Nagy Nikolett
Okos Márton Áron
Szekeres Roland
Tóth Vivien
Várnay Boszkó
Veréb Nelli
Zimányi Adél Emília

5. osztály

Osztályfőnök: 

Ádám Zaránd
Bódi Erik Sándor
Bozsik Inez
Branduse Balázs
Csonka Lilla
Forgács Benjámin
Forrai Benjámin
Horváth Lilla
Horváth Sára
Juhász Ádám
Juhász János
Kertész Anna Lilien
Kormos Rebeka Anna
Koszta Éva
Lakatos Kálmán László
Lakatos Kamilla Bíborka
Orosz Vivien
Püspök Zsombor
Sasvári Lilla Katalin
Szalai Luca Ágota
Szalay Máté
Tarnóczi Noel Áron
Tichony István
Tihon Márk Zoltán
Vajda Fülöp
Waller Dávid András

6. osztály

Osztályfőnök: Barabás Enikő

Czutor Dániel Patrik
Dévényi Botond
Fejes Dominik István
Forrai Lilien
H.Nagy Emma
Hertelendy Dóra
Horváth Marcell
Kemenes Zente
Könczöl Máté
Markó Levente Gábor
Rézműves Laura
Sohonyai Tibor
Szőke Dániel
Tóth Levente László
Tóth Sebestyén
Urbán Mia Kincső
Vajda Simon
Vasicza Dorottya

7. osztály

Osztályfőnök: Tokai Csaba

Balatoni Zsóka
Fehér Farkas Tamás
Hrustinszki Roland Máté
Kladiva Renáta
Likavcsán Nadin
Ludányi Mátyás
Orosz Dániel
Rawski Sára
Somlai Hajnalka Misell
Tóth Norbert
Sárközi Péter Ákos
Zarándi Patrik Bence

8. osztály

Osztályfőnök: Illésné Deák Zsuzsa

Apágyi Márk
Dóczi Bálint
Fekete Roland
Forgács Péter
Kemenes Golda
Kovács Hunor Álmos
Kovács Magor Ménrót
Könczöl Kornél
Laczkó Petra
Mehmed Abdurahimov Altay
Merényi Petra Dorina
Nagy Ákos Csaba
Nagy Tímea Beáta
Roznik Vivien
Siklósi Máté
Szabó Kornél
Vajda Kristóf

9a. osztály

Osztályfőnök:  Garamhegyi Gáborné

Ádám Dominik Olivér
Ajpek Zoltán Tibor
Binder Bálint
Fedor Jonatán
Gróf Richárd
Halmi Pál Milán
Harmati Alen Arián
Herczeg Benjamin
Horváth László
Horváth Zoltán Norbert
Jankovics Rita
Karacs Imre Győző
Kiss Ádám
Lőrincz Péter Ákos
Lukács Máté
Lukács Norbert
Magyar Péter Márk
Papp Rita
Rácz Adrienn
Rück Máté Dániel
Tiba Gergely
Varsányi Olivér Márton
Vér Zalán István

9g. osztály

Osztályfőnök:  Papp Zsófia

Ács Bence
Fodor Gergő
Galambos Dóra
Herczeg Boglárka
Hervoly Viktória Dóra
Horváth Eszter
Horváth Hanna
Klacskó Andrea Anett
Kolonics Boglárka
Kovács Maja
Kurucz Petra
Kurunczi Máté
Kutka Rómeó
Lázár Zsolt
Nagy Balázs
Nagy Bernadett Szilvia
Rawski Liliána
Simon Viktória
Szabó Lili
Szabó Zsófi
Szigyártó Daniella Tímea
Sziráki Rudolf Tibor
Virág Tamás
Virág Vivien

10e. osztály

Osztályfőnök:  Dávid Krisztina

Buborék Anett
Farkas Amanda
Horváth Dzsesszika Mária
Horváth Julianna
Kanalas Annamária
Kékesi Margaréta
Kovács Fanni Mercédesz
Mészáros Piroska
Tasák Brigitta Luca
Vér Letícia

10g. osztály

Osztályfőnök:  Vass Katalin

Bandur Brigitta
Benke Edina
Berta Máté Zsombor
Farkas Dávid
Fityus Máté Bence
Gavallér Bálint
Gróf Bence
Horváth Bálint
Horváth László
Jurca Fanny
Keresztesi Kíra
Kis Virág
Koller Zita Zsófia
Molnár Dániel
Peterdi Ármin
Pisták Beatrisza
Rismayer Máté
Solymosi Sándor János
Soós Gábor
Strausz Nikoletta
Szabó Roland
Szabolcsi András Szabolcs
Szulágyi Bulcsú
Thén Benjámin Zsolt
Tóth Norbert
Vajda Kamilla

11a. osztály

Osztályfőnök:  Tarján Attila

Baraksó Márk János
Berzéki András
Dudok Patrik Ferenc
Filip Dávid
Gémes Barnabás
Gubala István
Keresztényi Dániel
Kincses Klaudia
Lakatos Bence Zoltán
Lőrincz Ádám
Makádi Dániel
Pocsai Arnold
Szabó Roland Rajmund
Szalárdy Gábor
Szekeres Bálint
Szekeres Boglárka Ilona
Szita Brigitta
Tóth Krisztián
Udvardi Ádám
Varga Ádám Dávid
Varga András

 

11g. osztály

Osztályfőnök:  Malinovszki András

Blaskó Lili Anna
Denhoffer József Patrick
Fehér Evelin
Fekete Nanett
Gallai Fanni Réka
Jarábik Krisztofer
Kis-Tóth Ágnes
Kocsis Ádám Gábor
Marton Máté
Samu Adrienn
Sárvári András
Szabó Dániel

12a. osztály

Osztályfőnök: Sasvári Csaba

Ferenc Márk
Kása Dániel
Kis Bence
Máté Anita
Nagy Szabolcs László
Rismayer Áron
Saboltász Krisztián
Szenczi Bálint
Tóth Noémi
Venczel Bertold
Veszelik Vivien

12b. osztály

Osztályfőnök: Cseke József

Burján Rita
Dalló Rebeka Veronika
Dmour Tamara
Fecske Benjámin
Filip Bence
Hegedűs Klaudia Diána
Horváth Izabella Éva
Katkó Dávid
Kis Angéla
Kladiva Vanda
Kollár Ábel Gergő
Kottán Fanni
Perei Péter Immánuel
Ruda Dominik
Sári Levente
Skribek Alen Martin
Viczián Lajos

 

Legfrissebb Blogok

Legfrissebb hírek

Heti menü

Befizetési információk

Befizetéseivel támogathatja egyesületünket az alábbi PÁTRIA Takarékszövetkezet által kezelt bankszámlaszámon: 

65100228-11408275

Az iskola számlavezető bankja:

PÁTRIA Takarékszövetkezet
Az étkezési díjakat  fogadó bankszámlaszám:
65100266-11071345

Friss - HWSW

2018. november 13

Közösségi munka

Közösségi munka koordinátori telefonszáma a nyáron vagy hétvégén dolgozó diákok számára.

(28) 496-206

Bármilyen kérdés, probléma esetén hívható!