All for Joomla All for Webmasters
titkarsag@sziszi.hu
(28) 496-206
821817765fc7b8c6c97489e9441c6cf3.jpg

Mesekuckó, óvodai csoport

Óvónők:  Vasicza-Szépe Szilvia

Balaj Blina
Bodnár Bálint
Csizmadia Hanna
Dóczi Hanna Mária
Erdei Ármin
Földes Milán
Győrfi Márton
Homoki Maja Zoé
Horváth Boglárka
Horváth Csenge Dorottya
Légrády Milán
Nyári Hanna Sára
Nyári Róbert András
Rosche-Incze Alex Zoltán
Salánki Boglárka
Szabó-Prókai Zente
Szászi Levente
Szűcs József András
Sztrucska Dávid
Takács Barbara
Takács-Boér Lilla

Mesevár, óvodai csoport

Óvónők:  Hollósy Szilvia, Hollósy Nikolett

Bagó Boglárka Hajnalka
Bécsi Marcell
Csoma Levente
Eto Julianna
Fazekas Bertalan Gyula
Hegedüs Bence Katus Milán
Kis-Hadrik Liliána
Kisréti Flóra Mónika
Kiss Barbara
Kemenes Mikes
Kézdi Kristóf
Kovács Bence
Kozma István Dominik
Kurunczi-Porubek Adél
Molnár Luca
Nagy Dániel
Schier Kornél Iván
Schirger Krisztián
Szabó Johanna

1a. osztály

Osztályfőnök:  Tomkó Jánosné

Balajti Bálint
Bangó Janka
Bokor Annabella Andrea
Bukhár Mira Natália
Dóczi Hanna Mária
Horogh Letizia Barbara
Kovács Hanna Fruzsina
Labancz Levente
Palotai Kinga
Szücs Márton
Vajda Vilmos
Vas Virág
Vecsei Lilien Nikolett

1b. osztály

Osztályfőnök:  Harkai Zsuzsanna

Harmati Ronel Péter
Koszta Emma
Kovács Mia Jázmin
Kriston Boróka
Lakatos Kristóf Antónió
Lázár Dominik
Lukács Barnabás
Montvai Bence
Oláh Dominik
Szabó-Prókai Regő
Szekeres Lara
Szuhai-Csönge Ádám

2a. osztály

Osztályfőnök:  Csákváriné Bartos Marianna

Ádám Berárd
Böröcz Bence
Farkas Martin Milán
Forrai Vencel
Kis-Hadrik Balázs
Korbács Nanett
Molnár Bertalan
Nagy Diána Ildikó
Nagy Martin
Pallagi Lilla
Pap Nikol Barbara
Rózsa Vendel
Szász Erzsébet Emília
Tarnóczi Kiara Virág
 

2b. osztály

Osztályfőnök:  Szakálné Barotai Krisztina

Bebrevszky Soma György
Bécsi Gergely
Bokor Gréta
Dávid Panna Piroska
Gyurkó Szófia
Kemenes Tamara
Nagy Aisa
Nana Enrikó Rodrigó
Palouma Ábel Louagonbe
Sárközi Hanna
Szabó-Prókai Zea
Szuhai-Csönge Jázmin
Tompa Csepke
Veréb Fanni
Veress Lili

3a. osztály

Osztályfőnök: Mészárosné Nagy Zsanett

Berger Anazsztázia
Branduse Zsófia Anna
Danku Milán
Dávid Solt Koppány
Dévai Amina Johanna
Gyurkó Lilien
Márton Petra
Müller Mátyás Boldizsár
Müller Márton Botond
Rózsa Gerda
Tihon Olivér
Vasicza Péter
Waller Ádám Dominik  

3b. osztály

Osztályfőnök:  Radics Gáborné Nagy Éva

Balajti Luca
Ferenczi Kincső Hargita
Kemenes Jázmin
Kiss Virág
Kovácsics Dzsenifer Renáta
Müller Mór Bendegúz
Nagypál Amira
Remecz Rudolf
Szabó Lajos
Sziráki Szilárd
Szücs Levente
Tóth Patrícia

4a. osztály

Osztályfőnök: Kleinert Teréz

Ádám Abigél
Átyim Lora Olívia
Bense Boglárka
Bokor Hanna
Everling Hanna
Hortobágyi Fanni
Jambrich Kolos Benedek
Koszta Ágnes
Lindert-Nyári Benedek
Markó Bianka
Pallagi Lotti
Pogonyi Netti
Surman Jázmin
Szabó Csongor András
Szigeti Zsombor
Varga Alexa
Várszegi Olivér

4b. osztály

Osztályfőnök:  Magyar Réka

Balaj Ela
Dévai Botond Tamás
Dévényi Kincső Flóra
Fekete Roland
Juhász Bence
Kardos Lili
Kemenes Lázár
Lestár Leila Szilvia
Miskolczi Noémi
Montvai Petra
Palotai Patrik
Pásztor Barbara
Régi Lili
Tene Viktória
Tóth Norbert
Varró Luca

5a. osztály

Osztályfőnök: Bancsics Ferencné

Bangó Nikolett
Bárány Hanna Zita
Bense Kiara
Dávid Milán
Gattyán Luca
Győri Bálint Melchior
Horogh Illés Gergely
Kiss Balázs
Kiss Belián
Kundra Dorka Magdaléna
Toronyi Réka
Tóth Miklós
Venczel Mirtill
Veres Tímea Ajsa
Zombor Emese

5b. osztály

Osztályfőnök: Bereczki Péter

Bodnár Gergő
Boros Viktória Polina
Cserényi Dominik
Dalló Máté Attila
Dávid Emma Bíborka
Hevera Alexa
Kiszel Tibor
Kriston Dániel
Likavcsán Hanna
Nagy Dominika
Nagy Levente
Nagy Nikolett
Okos Márton Áron
Takács Domonkos
Tóth Vivien
Várnay Boszkó
Veréb Nelli
Zimányi Adél Emília

6. osztály

Osztályfőnök: Parrag Klára

Bódi Erik Sándor
Branduse Balázs
Csonka Lilla
Ferenczi Zalán Szilamér
Forgács Benjámin
Forrai Benjámin
Horváth Lilla
Horváth Sára
Juhász Ádám
Juhász János
Kormos Rebeka Anna
Koszta Éva
Lakatos Kálmán László
Lakatos Kamilla Bíborka
Orosz Vivien
Püspök Zsombor
Sasvári Lilla Katalin
Szalai Luca Ágota
Tarnóczi Noel Áron
Tichony István
Tihon Márk Zoltán
Vajda Fülöp
Waller Dávid András

7. osztály

Osztályfőnök: Barabás Enikő

Czutor Dániel Patrik
Dévényi Botond
Forrai Lilien
H.Nagy Emma
Hertelendy Dóra
Horváth Marcell
Kemenes Zente
Könczöl Máté
Markó Levente Gábor
Nagy Balázs
Palouma Seryabe Álmos
Rézműves Laura
Sohonyai Tibor
Szőke Dániel
Tóth Levente László
Tóth Sebestyén
Urbán Mia Kincső
Vajda Simon
Vasicza Dorottya

8. osztály

Osztályfőnök: Tokai Csaba

Balatoni Zsóka
Fehér Farkas Tamás
Hrustinszki Roland Máté
Kladiva Renáta
Likavcsán Nadin
Ludányi Mátyás
Orosz Dániel
Rawski Sára
Somlai Hajnalka Misell
Tóth Norbert
Sárközi Péter Ákos
Zarándi Patrik Bence

9a. osztály

Osztályfőnök: Sasvári Csaba

Bene Viktória
Berkes Krisztián
Bogár Dávid
Bokor Alexandra Klaudia
Brasnyó Péter
Gödöny Károly Máté
Hertelendy Henrietta
Horváth Anna Petra
Könczöl Kornél
Nagy Krisztián
Németh Brigitta
Pogány Tamás
Rück Dávid
Stágel György
Szücs Marcell
Tuza Barnabás Lajos

9g. osztály

Osztályfőnök: Cseke József

Balla Benedek
Deák Endre Arnold
Frigy Gábor
Gáspár-Nyika Noémi
Golubics Anita
Horváth Dorka
Horváth Dzsenifer
Karacs Panna
Kemenes Golda
Kis Ádám
Kőmíves Balázs
Kutka Rómeó
Merényi Petra Dorina
Nagy Ákos Csaba
Nagy Tímea Beáta
Pálfi Szilvia
Rácz Noémi
Roznik Vivien
Sós Balázs
Steinmetz Edvárd
Szabó Regő
Szabó Simon Márk
Szalárdy Erik
Varsányi Olivér Márton
Veres Ádám

10a. osztály

Osztályfőnök:  Garamhegyi Gáborné

Ajpek Zoltán Tibor
Binder Bálint
Enczi Erik Attila
Fedor Jonatán
Gróf Richárd
Gyöngyösi Levente
Halmi Pál Milán
Herczeg Benjamin
Horváth Zoltán Norbert
Jankovics Rita
Karacs Imre Győző
Kiss Ádám
Lőrincz Péter Ákos
Lukács Máté
Lukács Norbert
Papp Rita
Tiba Gergely
Vér Zalán István

10g. osztály

Osztályfőnök:  Papp Zsófia

Ács Bence
Bizik Annamária
Fodor Gergő
Galambos Dóra
Gódor Csanád
Harmati Alen Arián
Herczeg Boglárka
Hervoly Viktória Dóra
Horváth Eszter
Horváth Hanna
Klacskó Andrea Anett
Kolonics Boglárka
Kovács Maja
Kurucz Petra
Kurunczi Máté
Lázár Zsolt
Nagy Balázs
Nagy Bernadett Szilvia
Rawski Liliána
Simon Viktória
Szabó Lili
Szabó Roland
Szabó Zsófi
Virág Tamás
Virág Vivien

11g. osztály

Osztályfőnök:  Vass Katalin

Bandur Brigitta
Barna Bence Botond
Benke Edina
Berta Máté Zsombor
Farkas Dávid
Fityus Máté Bence
Gavallér Bálint
Gróf Bence
Jurca Fanny
Keresztesi Kíra
Kis Virág
Koller Zita Zsófia
Kosztolányi Imre
Lutz Gyula
Molnár Dániel
Peterdi Ármin
Pisták Beatrisza
Pojbics Máté
Rismayer Máté
Solymosi Sándor János
Szabolcsi András Szabolcs
Szabó Péter Jonatán
Szulágyi Bulcsú
Thén Benjámin Zsolt
Tóth Norbert
Vajda Kamilla

12a. osztály

Osztályfőnök:  Tarján Attila

Baraksó Márk János
Berzéki András
Dudok Patrik Ferenc
Filip Dávid
Gémes Barnabás
Gubala István
Keresztényi Dániel
Kincses Klaudia
Lőrincz Ádám
Makádi Dániel
Szabó Roland Rajmund
Szalárdy Gábor
Szekeres Bálint
Szekeres Boglárka Ilona
Szita Brigitta
Tóth Krisztián
Udvardi Ádám
Varga András

12g. osztály

Osztályfőnök:  Dr Tóth József

Andróczi Simeon
Blaskó Lili Anna
Bodnár Martin Csaba
Fehér Evelin
Fekete Nanett
Gallai Fanni Réka
Jarábik Krisztofer
Kis-Tóth Ágnes
Kocsis Ádám Gábor
Marton Máté
Mendi Natália
Molnár Evelin
Orbán Annamária Adél
Szabó Dániel

 

 

Legfrissebb Blogok

Legfrissebb hírek

Befizetési információk

Személyes befizetéseket hétfőn és szerdán várjuk a főépületben található portásfülkében, 7:30 és 9:00 között, Bodnárné Miski Krisztinánál.

Befizetéseivel támogathatja egyesületünket az alábbi PÁTRIA Takarékszövetkezet által kezelt bankszámlaszámon: 

65100228-11408275

Az iskola számlavezető bankja:

PÁTRIA Takarékszövetkezet
Az étkezési díjakat  fogadó bankszámlaszám:
65100266-11071345

Friss - HWSW

2020. május 31

Közösségi munka

Közösségi munka koordinátori telefonszáma a nyáron vagy hétvégén dolgozó diákok számára.

(28) 496-206

Bármilyen kérdés, probléma esetén hívható!