Lap nyomtatása
Írta:  Bodnárné M. Krisztina
2022. máj. 25.

Író-olvasó találkozó a Szisziben

Május 19-én vendégünk volt Bosnyák Viktória írónő és Dudás Győző grafikus. A második, harmadik és negyedik évfolyamot kalauzolta el 1-1 órában az általa írt mesék világába.

Igazán színvonalas, mulatságos találkozót tartott számunkra, elvarázsolva a gyerekeket és felnőtteket egyaránt! Az írónő személye magával ragadó, bűbájosan mesél és bújik bele szereplői bőrébe. Dudás Győző pedig aki a könyveit illusztrálja, együtt játszott a gyerekekkel, megrajzolta az általuk megálmodott fantasztikus és vicces állatokat. Igazán különleges lények keltek életre a papíron, a közös munka eredményét az alábbi fotókon be is mutatjuk. A Tündérboszorkány, A sirály a király, Fókuszban a Kókusz és Tikk-Takk című könyvei köré fonta a találkozó témáját, a gyerekek pedig legújabb, Ettől kinyúlsz című könyvéből vásárolhattak a szerzők által dedikált példányokat. Csodálatos élmény volt mindannyiunk számára és biztos vagyok benne, hogy a következő tanévben is szeretnénk vendégül látni a szerzőpárost!